Kuchyňské linky

Linka 1 Kuchyňská linka je bezesporu považována za srdce domova.

Proto se naše firma zaměřila na širokou škálu stylů,které je již možno v dnešní moderní době vyrobit.Díky moderním systémům kování a nepřebernému množství materiálů dostupných na trhu,může kuchyně vypadat přesně podle vašich představ.

Jste zaměřeni klasicky,nebo spíše moderně,či máte o své nové kuchyni jasnou vizi jak by měla vypadat a sloužit?V tom případě vám naše firma vyjde maximálně vstříc.Ať už se jedná o vyměření,3D grafický návrh,rozvržení pracovních ploch,spotřebičů,materiálů,osvětlení,až po odbornou montáž.

Jsme schopni zrealizovat vaše požadavky dle složitosti od 14 do 60 dní od začátku zadání zakázky.Pokud se rozhodnete pro nás,tak jistě nebudete zklamáni,už jen proto,že za dobu našeho působení se můžeme pochlubit celou řadou spokojených zákazníkůSnažíme se zúročit zkušeností nabytých v tomto řemesle a proto jsme schopni nabídnout vám celou řadu bonusů,ať už z naší strany,nebo díky spolupráci s dodavateli.

Linka 2Pojďme se tedy podívat blíž na to,co pro vás máme připraveno a jak probíhá taková realizace centra vašeho domova.

Na úplném začátku je zřejmě touha mít kuchyni,ve které byste se cítili dobře a příjemně,ale nevíte například,jak rozmístit určité prvky,či jak rozvrhnout pracovní plochu,tak aby byla efektivní a zároveň i estetická.Poradíme vám,jak tyto věci skloubit,probereme materiály až po celkový design a hrubý odhad ceny.Poté následuje přesné zaměření přímo na místě a doladění detailů pro přípravu 3D grafického návrhu.Zhruba do týdne budete mít návrh i s cenovou nabídkou hotov.Dnešní moderní programy vám umožní takřka realistický pohled do vaši budoucí kuchyně.Proto je v této fázi už mnohem jednodušší provézt finální úpravy a následnou změnu v počítači.Jsme připraveni poradit vám na kterých věcech se dá ušetřit a naopak.To samozřejmě závisí na konkrétní indispozici linky a vašich požadavcích.

Jakmile jsou tyto věci vyřešeny,tak už nastává samotná fáze realizace vaši nové kuchyně,a zde bychom vám rádi nabídli výhody,z kterými u nás můžete počítat.

  • Grafický návrh včetně cenové nabídky zdarma
  • Jsme schopni zrealizovat vaši kuchyň tzv.na klíč (elektrika,voda,plyn,zednické práce)
  • Samozřejmostí je montáž
  • Při ceně do 60 000kč nepožadujeme zálohu
  • Možnost vystavení splátkového kalendáře
  • Možnost návštěvy naší dílny,při samotné výrobě
  • Doprava v okolí Ostravy a Frýdku-Místku zdarma
  • Dřez,nebo digestoř zdarma(klasické)
  • V zimních měsících 10% sleva!
  • 5-8 let záruka!
 Podlahy 3DVíce naších prací naleznete v sekci Galerie>>